Plaatimistööd


Korralikult paigaldatud kiviplaat võib vastu pidada sadu aastaid.

Plaaditud pind kaitseb seinu ning põrandaid võimalike niiskuskahjude ning määrdumise eest. Seetõttu on plaatimine vajalik niisketes ruumides, kõrge käidavusega kohtades ning ka põrandakütte paigaldamisel.

PlaatimistöödKõige sagedamini tuleb meie töös ette vannitubade,  saunade ( s.h. ka aurusaunade) ning köökide plaatimist.  Meie teenuste hulka kuulub lisaks plaatimisele ka aluspinna ettevalmistus – puhastamineja vajadusel eelnev viimistlemine.

Hea tulemi saavutamiseks peab töödeldav aluspind olema võimalikult kvaliteetne ning tihtipeale kulub meil  ideaalse aluspinna ettevalmistamiseks sootuks rohkem aega, kui plaatimisele. Kasutame väga kvaliteetseid tööriistu oma töös ning see võimaldab toime tulla ka kõige keerukamate lahendustega.

plaatimistööd vannituba

Plaatimistööd võivad esialgu tunduda lihtsa ettevõtmiena, kuid oskamatu ning hooletu tegutsemine tekitab kindlapeale rahalist kahju. Oskamatusest tehtud vead võivad põhjustada plaatide seintelt mahakukkumist ning niiskuskahjusid, mille likvideerimine on palju kulukam kui esmaselt korrektselt tehtud töö.

Plaatida saab põhimõtteliselt igale pinnale ning piiranguks  on ainult rahalised vahendid ja fantaasia. Meie paigaldame kõiki tüüpi plaate, s.h. ka suuremõõdulisi paeplaate  aiateedeks,kaminapealsetele ja dekoorelementideks.

Kuna iga töö on unikaalne, siis sõltub  meie teenuse maksumus konkreetsest olukorrast ja Teie soovidest. Selleks, et neis selgusele saada, võta meiega KONATKTI.